logo

MÜŞTERİ HİZMETLERİ : +90 (462) 333 7 444

BİZİ TAKİP EDİN

SOSYAL MEDYA

MERKEZ OFİS : +90 462 333 7 444

YUKARI
 

Tarihçemiz

1969’da başladığımız serüven devam ediyor.

Cemilusta Karadeniz halkının 50 yıldır damak tadına Akçaabat Köftesi ve Balık çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Ayrıca ürün gamı, hizmet anlayışı ile kalitesini değiştirmeden bölgede marka değeri ile kendini kanıtlamış lider işletmelerin öncülerindendir. % 100 yerli sermayesi ile ciddi bir güce sahip olması bulunduğu bölgelerde çekim gücü olan bir işletmedir.

Şu anda Trabzon bölgesinde 4 şube Samsun, Ankara, Erzurum’da 1’er Şube ve İstanbul Maltepe’de 1 şubesiyle müşterilerine hizmetvermektedir. Ayrıca Et ve Et Ürünleri konusunda Türkiye geneline oluşturduğu pazarlama ağı ile dondurulmuş ürünlerin satışını yapmaktadır. Başta İstanbul Bölge olmak üzere çok sayıda bayii ile ürünlerini müşterilerine ulaştırır.

Cemilusta Akçaabat Köfte, Tavuk Şiş ve Izgaralarla birlikte Balık çeşitleri ile tüm Türkiye’de kısa zamanda restaurant zincirini genişleterek ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef edinmiştir.

Akçaabat’tan Dünyaya Cemilusta Akçaabat Köfte & Balık

Şehrin kültürel ve ekonomik yapısı içerisinde, 1945′  li yıllarda Orta caddeden başlayan ve tüm ülke ile yurt dışına yayılan Akçaabat Köftesi son yıllardaki gelişimiyle birlikte ulusal bir marka haline gelmiştir. Coğrafi işaret ile yeni bir vizyona ve güvenilirliğe kavuşan Akçaabat Köftesi Cemilusta markası ile tüm dünyaya servis edilmeye başladı. Diğer yandan menülerdeki zenginlik artırılarak tavuk, balık, yöresel yemekler, kahvaltı ve tatlı çeşitleriyle bambaşka bir hava yakalamış durumdayız.

Hal böyleyken ürünlerimizin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak adına Cemilusta Akçaabat Köftecisi markası adı altında yeni franchiseeler verilmeye başlanmıştır. Hali hazırda Trabzon’ da iki adet şube yer almaktadır. Ülke geneline hızlı bir şekilde yayılmayı hedefleyen işletmemiz bu konuda ciddi çalışma arkadaşlarıyla birlikte yoluna devam etmektedir.
Tüm şubelerimizde personel hijyeni, tezgah, ekipman hijyeni ve gıda hijyeninin sağlanması doğrultusunda tüm tedbirler alınmış olup  yasal mevzuatlara uygunluğu açısından kontrolleri yapılıp kayıt altına alınmaktadır.

Ürünlerimizde üretim sertifikalı  % 100 doğal ürünler  kullanmaktayız. Köfte ve diğer ürünlerimiz hazırlanırken, kanserojen etki  gösteren ekipmanlar, aroma arttırıcı, gıda kimyasalları, soya eti vb. maddeler kullanılmamaktadır. Kaliteli ürünlerimiz kadar bunları sunan çalışanlarımızın kalitesi de bizler için oldukça önemlidir. Biz personellerimizi seçerken kendi yeteneklerinin yanı sıra Cemilusta markasının araştırma ve geliştirme departmanı tarafından yetiştirilerek en iyi hizmeti sunmak adına saygıyı ve dürüstlüğü de vermekteyiz.

Başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan merkez ofisimiz, bünyesinde bulunan tüm departmanlarıyla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimlerini hem birbirlerine hem de şubelerimizde bulunan diğer takım üyelerine aktarmaktadırlar. İşte tüm bunlara sebep geliştikçe geliştirmeyi de hedefleyen bir marka olmanın gururunu yaşamakta ve yaşatmaktayız.